Biz Sizi Arayalım

Satış ve Bilgi

(535)629-2927
Shiffa Home Göz Otlu Kapsül

Ürün Fiyatı :    0,00 TL

stoktayok.gif

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home Göz Otlu Kapsül

Shiffa Home Göz Otlu Kapsül

Göz otu, gözlük adıyla da bilinen, sıracagiller familyasından, bir yıllık otsu bitkidir. Yaz ortasından sonbaharın sonuna kadar çok sayıda açan mor ya da sarı lekeli beyaz küçük çiçekleri vardır. İçeriğinde iridoidglikozitler, flavonoglikozoitler, yağ asitleri içermektedir.

Yaban mersini Kuzey Anadolu da 2700 m yüksekliklere kadar yetişmektedir. Olgunlaşmış meyveleri bezelye iriliğinde olup mavi-siyah renktedirler. Yaban mersini; antosiyanidin, tanin, flavanoit, B,C, provitamin A içerir.

İçeriği: Yaban mersini, Gözotu, Kadife çiçeği, Ispanak, Biberiye, Taurin, N-Asetil-L-Sistein ( NAC ), C Vitamini, Çinko Sülfat, Gingo biloba, Lütein, A vitamini, Beta karoten, E vitamini, Bitkisel kapsül

Kullanımı: Günde 3 defa 1-3 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Ambalaj: 660 mg x 60 bitkisel kapsül

 

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2018