Biz Sizi Arayalım

Satış ve Bilgi

(535)629-2927
Shiffa Home Omega-3 Dha-Epa Balık Yağı Şeftali Aromalı L- Arjinin'li

Ürün Fiyatı :    28,00 TL

Adet

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home Omega-3 Dha-Epa Balık Yağı Şeftali Aromalı L- Arjinin'li

 

İçeriği: Bal, Deiyonize su, Balık yağı, Portakal konsantresi, Limon konsantresi, L- Arjinin, C vitamini, A vitamini, Çinko sülfat, Potasyum sorbat ( E 202 ), B6 vitamini, B1 vitamini, D vitamini, E vitamini, Doğala özdeş şeftali aroması, Doğala özdeş portakal aroması, BHT ( E 321 ), Selenyum

Balık yağının yapısında bulunan Omega-3, bir diğer ismiyle alfa linolenik asit vücut tarafından yapılamayan ve bu nedenle vücudun beslenme yoluyla alması gereken doymamış yağ asididir.

Tavsiye edilen kullanım Şekli ve Dozu : Günde 1 kez 1-2 ölçek alınması tavsiye edilebilir.

Kullanmadan Önce Şişeyi Ters Çevirerek Kuvvetlice Çalkalayınız.

Gıda Takviyesi Olarak Tüketilir.

Balık Tadı Ve Kokusu Yoktur

Saklama Koşulları : Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. Isı, ışık ve nemden koruyunuz. 25 C’nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. Eğer akışkanlığında bir sorun yaşanırsa oda sıcaklığında veya ılık suda hafifçe ısıtılıp kullanılabilir.

 

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2019