Biz Sizi Arayalım

Satış ve Bilgi

(535)629-2927
Shiffa Home Provitec - Propolis Ve Ekinezya Karışımı

Ürün Fiyatı :    18,00 TL

Adet

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Shiffa Home Provitec - Propolis Ve Ekinezya Karışımı

PROVİTEC

İçeriği: Bal, Nar Konsantresi, Propolis Ekstraktı, Dut Pekmezi, Ekinezya Ekstraktı, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı, Arı Sütü, Vitamin C, Çinko Elementel, Potasyum Sorbat,  Siyah Havuç Konsantresi (renklendirici), Mentol (aroma)

Kullanım Şekli ve Dozu: Doktor tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde; sabah-öğle-akşam yemeklerden önce birer kaşık alınması tavsiye edilir.

Kullanmadan Önce Şişeyi Mutlaka Çalkalayınız.

Gıda Takviyesi olarak Tüketilir.

Kullanım Alanları: Mevsim değişikliği gibi geçişsel dönemlerde; soğuk algınlığı, grip ve nezlenin önlenmesinde özellikle tavsiye edilen, doğal ürünleri aynı formülasyonda buluşturan bir besin takviyesidir. ProViteC şurup zengin içeriği ile özenle seçilmiş ve tamamıyla doğal olan  bileşenlerle özel olarak hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam için destek sağlayan bir şuruptur. Sıvı bir destek olmasından dolayı, tüm yaş gruplarınca rahatlıkla kullanılabilir.

Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Buzdolabında saklanabilir.Isı, ışık, ve nemden koruyunuz.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Yan Etkileri: Hiçbir yan etki gözlenmemiştir. Bununla birlikte tavsiye edilen dozun aşılmaması önerilir.

Ambalaj: 100 ml

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2019