Biz Sizi Arayalım

Satış ve Bilgi

(535)629-2927
Softem Defne Yağlı Bakım Sabunu (Soğuk Baskı) Kutusuz

Ürün Fiyatı :    8,00 TL

Adet

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Softem Defne Yağlı Bakım Sabunu (Soğuk Baskı) Kutusuz

SOĞUK ÜRETİM / EL YAPIMI

SAF DEFNE YAĞLI SABUN

Defne ağacının yapraklarından elde edilen defne yağı soğuk proses yöntemi kullanılarak en saf haliyle sabunlaştırılmıştır.  Softem Saf Defne Yağlı sabun mis gibi kokusuyla dinlendirip,  rahatlatır. Erkeklerin de traş köpüğü yerine kullanılabilecekleri bir üründür.

Net ağırlık: 100 gr

Soğuk Üretim Nedir?

Sabunlarımız; saf bitkisel yağlar, az miktar hindistan cevizi yağı, sabun bazı ve su ile hiçbir boyar madde içermeden ve herhangi bir  ısı uygulanmadan yaklaşık olarak  3-4 gün gibi uzun bir zaman dilimi karıştırılıp üretilmektedir. Meşakkatli bir iş olmasına rağmen, saf bitkisel yağların içeriğinde bulunan  VİTAMİNLER  ve  MİNERALLER  yüksek sıcaklığa maruz kalmadığı için hiçbir bozulmaya uğramamakta ve en doğal hali ile size sunulmaktadır. Böylece sizlerin sağlığın ve güzelliğin en doğal halini hissetmeniz sağlanmaktadır.

 

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2018