Biz Sizi Arayalım

Satış ve Bilgi

(535)629-2927
Softem Defne Yağlı Duş Jeli 400 Ml.

Ürün Fiyatı :    0,00 TL

stoktayok.gif

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir
Satış ve Bilgi Online Destek
Kredi Kartı İle Alışveriş İmkanı
100 TL Üzeri Kargo Bedava !
  • Açıklama
  • Taksit Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Tavsiye Et
  • Etiketler

Softem Defne Yağlı Duş Jeli 400 Ml.

İçeriği: Defne Yaprağı Yağı

Defne yapraklarının buhar distilasyonu yöntemi ile elde edilmektedir. İçeriğinde bulunan tanen ve sineol sayesinde tıbbi etki göstermektedir.

Kullanımı;

Haricen sabit yağlara eklenerek masaj yapılabilir.
Dahilen bir bardak suya 1-3 damla damlatılarak gargara yapılabilir.
Aromaterapi lambasında oda alanının metre karesine bir damla olacak şekilde lambada bulunan suya eklenir ve inhalasyon yolu ile kullanılabilir.

Ambalaj: 20 ml

Uyarı;

1. Uçucu yağlar sabit yağlarla karıştırılmadan cilde direkt olarak kullanılmamalıdır. Mutlaka seyreltilmelidir
2. Uçucu yağlarla uygulamalarda yağlar metal malzemelerle temas etmemelidir.
3. Hamilelik döneminde kullanılması önerilmez

Ürünlerle İlgili Ek Bilgiler: Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağ ile seyreltilmemiştir. Bitkinin yağı, bitki toplandıktan sonra buhar distilasyonu yöntemi kullanılarak elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

Sizin E-Mail Adresiniz
Tavsiye E-Mail Adresi
 
Bizi Takip Edinfacebooktwittergoogleyoutube
Ürünlerimiz bir gıda takviyesidir. Ürünlermiz ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünlerimiz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır. Firmamız, ürünleri ile ilgili herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır. Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.
www.naturalmarketim.com | Copyright 2019